Veľké zľavy až 75% práve odštartovali! 

0220 812 503

Revolučný servis

Rozmysleli ste si nákup? Pošleme pre tovar kuriéra – ZDARMA!

Možno sa Vám už stalo, že ste si na internete objednali tovar, ktorý úplne nesplnil Vaše očakávanie. Čo s tým? Zabaliť tovar, doniesť na poštu, čakať vo fronte a nakoniec ešte za poslanie balíčka zaplatiť nemalú čiastku. Prečo by ste mali platiť časom aj peniazmi za to, že ste zmenili názor?

Na xdarceky.sk už nemusíte! Máme pre Vás novinku – VRÁTENIE TOVARU BEZ STAROSTÍ.

Ako to funguje?

Pokiaľ sa z akéhokoľvek dôvodu rozhodnete, že tovar chcete vrátiť:

• napíšte na naše zákaznícke centrum – sme tu pre Vás na na e-maili info@xdarceky.sk

• jednoducho nám povedzte, že si prajete tovar vrátiť

• zariadime pre Vás odvoz tovaru kuriérnou službou InTime – kuriér Vám najprv zavolá, na dohodnutej adrese balíček vyzdvihne a dovezie k nám

• odvoz balíčka je pre Vás úplne ZDARMA

Rovnaký postup môžete využiť, pokiaľ potrebujete tovar reklamovať.

Aké sú výhody ODVOZU ZDARMA?

• žiadne fronty na pošte , žiadne starosti, žiaden stratený čas a hlavne žiadne náklady = dokonale pohodlný nákup

• kuriér si pre balíček príde tam, kam chcete – či už domov alebo do zamestnania

• kuriér Vám najprv zavolá a upresní čas príjazdu

• nemusíte na balík vyplňovať žiadnu adresu – kuriér presne vie, kam má zásielku doručiť

• kuriér nám zásielku doručí rýchlejšie než pošta, vďaka tomu zvládneme Vašu žiadosť spracovať rýchlejšie a vrátiť Vám peniaze v čo najkratšej lehote

Rozmysleli ste si nákup? Jednoducho prenechajte všetky starosti na nás!

Podmienky pre odstúpenie od kúpnej zmluvy nájdete TU alebo v obchodných podmienkach.

Reklamácie

Reklamácie sa vzťahujú na tovar s výrobnou vadou, ktorá sa prejaví v záručnej lehote 24 mesiacov, ak nie je záručná lehota vzhľadom na povahu daného tovaru skrátená – pri niektorých kozmetických produktoch je lehota spotreby do 12 mesiacov od otvorenia (niektoré pleťové či očné krémy a pod.). Záručná lehota začína plynúť okamihom prevzatia tovaru kupujúcim. Záruka sa nevzťahuje na tovar poškodený nevhodným zaobchádzaním alebo zlým skladovaním, rovnako ako na tovar opotrebovaný bežným používaním.

Ako postupovať pri reklamácii?

V prípade reklamácie, prosím, vždy najskôr telefonicky kontaktujte náš zákaznícky servis. Pri zaslaní tovaru poštou je nutné reklamáciu doručiť na adresu Exclusive Essential, s. r. o., Sedláčkova 472, 39701 Písek, Česká republika a to cenným alebo obchodným balíkom. Dovoľujeme si upozorniť, že zásielky odoslané na dobierku nepreberáme. Pri zasielaní tovaru na reklamáciu je vo vašom záujme zabezpečiť jeho prepravu k predávajúcemu tak, aby nedošlo k poškodeniu tovaru. Pokiaľ už nemáte k dispozícii daňový doklad (faktúru), ktorý s každou objednávkou zasielame, priložte sprievodný list s vašimi kontaktnými údajmi (meno, adresa, e-mail, telefón), prípadne s číslom objednávky.

Ako postupovať, keď ste dostali iný tovar, ako ste si objednali?

Napriek tomu, že robíme maximum pre to, aby k pochybeniam pri expedícii tovaru nedochádzalo, vo výnimočných prípadoch môže dôjsť k tomu, že dostanete iný tovar, ako ste si objednali a aký je uvedený vo faktúre. Ako v takom prípade postupovať? Najprv nás kontaktujte telefonicky alebo e-mailom, dohodneme sa na čo najjednoduchšom riešení pre vašu spokojnosť.

Potom tovar môžete zaslať na adresu Sedláčkova 472, 397 01 Písek, Česká republika, pripojiť faktúru a číslo vášho bankového účtu. Po prevzatí balíčka vám obratom na naše náklady zašleme správny tovar a vaše výdavky spojené so zaslaním balíčka vám poukážeme na účet.

Majte, prosím, na pamäti, že je nutné skontrolovať tovar ihneď po prevzatí, pred jeho rozbalením a použitím. V opačnom prípade bude priebeh výmeny značne skomplikovaný.

Ako postupovať, ak tovar bol doručený rozbitý?

Ak vám doručí prepravca zásielku, ktorá ponesie viditeľné známky manipulácie, bude rozbalená, rozlepená či mechanicky poškodená, zásielku v žiadnom prípade nepreberajte. Kontaktujte, prosím, náš zákaznícky servis, aby sme sa dohodli na ďalšom postupe.


sticky01

reklamácie bez starostí

Zavolajte a my
pre tovar prídeme
zadarmo

Viac informácií
sticky02

30 dní na vrátenie peňazí

Zvoz tovaru
zadarmo

Viac informácií
Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.